MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5351076
nr 535 1076
Fåtölj
galon [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 augusti 2008
kl 16:27:04
400 kr
350 kr
450 kr
950 kr
550 kr
650 kr
750 kr
900 kr
1.100 kr